CIBALIA REMIJEM POBJEGLA SA ZAČELJA: / Lokomotiva došla do boda u zadnjoj minuti utakmice

Image

Cibalia sada ima 21 bod dok je Lokomotiva sedma s 28 bodova

30.3.2018.
18:12
PIXSELL
VOYO logo

U susretu 27. kola Prve HNL u Vinkovcima su nogometaši Cibalie i Lokomotive odigrali 1-1 (1-0).

Cibalia je povela u 18. minuti nakon što je s pola metra loptu u mrežu ugurao Ante Kordić nakon dodavanja Muženjaka. U 58. minuti je drugi žuti karton zbog simuliranja dobio napadač Lokomotive Ivan Krstanović, ali unatoč igraču manje gosti su bili opasniji i propustili su nekoliko odličnih prilika za izjednačenje. Hrabra igra isplatila im se u 90. minuti kada je visoki DenisKolinger dočekao loptu u šesnaestercu i sproveo je u mrežu.