To je potez! Vatreni preporodio klub!

Otkako je hrvatski nogometni reprezentativac Ognjen Vukojević u zimskoj stanci u ruskom prvenstvu stigao u moskovski Spartak, klub je upisao tri pobjede, dva remija i tek jedan poraz.

28.4.2013.
16:37
VOYO logo

Spartak je u derbiju 26. kola na svom Lužnikiju svladao bogati Anži iz Mahačkale s 2:0, pogocima Kima Källströma i Dmitrija Kombarova s bijele točke. Po jedan gol u svakom poluvremenu bio je dovoljan da Spartak upiše vrijednu pobjedu, s kojom se sa diobe šestog probio na četvto mjesto, koje dogodine vodi u natjecanje Europa lige. Šveđanin Källström zabio je za vodstvo domaćina nakon manje od pet minuta igre u prvom dijelu, nakon asistencije Aidena McGeadyja, dok je posao dovršio Kombarov udarcem s 11 metara u 69. minuti nastavka, koji je skrivio vratar Gabulov, te pritom zaradio crveni karton. Vukojević, koji je u Spartak stigao na posudbu do kraja sezone iz kijevskog Dynama, je igrao do 77. minute kada ga je na travnjaku zamijenio Španjolac Jurado, ponajviše zbog žutog kartona s kojim je igrao još od 27. minute prvog dijela.